Esileht > Kapa-stuudium

Kapa-stuudium

Akadeemilised loengud kõigile!

Kes meist ei võpataks valulikult, kui taas kuuleb raadiost või telest mõne arvamusliidri käest, et kuskil Kapa Kohilas (loe: pärapõrgus) on tõenäoliselt elu nagu kilplastel või marslastel.

Tegelikult ei ole meil põhjust selle äraspidise kõneksoleku pärast väga kurta, sest võiksime oma kuulsa Kohila üle hoopis uhked olla ja seda uhkust väärikalt jagada oma külalistega.

Kapa stuudium avab taas võimaluse kutsuda Kohilasse inimesi, kelle elutöö on mõista ja muuta tavaarusaamu meie maailmast ja inimestest.
Teadus ja teadlased mõtestavad ja seletavad meie elu arenemisvõimalusi kogu aeg, ehkki igapäevaelus kõik uued avastused ja leiutised korraga silma ei hakka.

Oodatud on kõik ärksad ja uudishimulikud!

Akadeemilise loengusarja traditsiooni algatamisega Kohilas loodame äratada ja hoida meie inimestes huvi maailmas ja teaduses toimuva vastu. Usume, et loengute kaudu avardame oma arusaamu ja hoiakuid ühiskonna ja kogukonna toimimise seaduspärade kohta.

Loengud räägivad uusimatest teadussaavutustest, tähelepanuväärsetest avastustest, uuringutest ja valdkondadevahelistest seostest, maailma ja inimkonna arenguperspektiividest.

Loengud toimuvad ajaloolises Tohisoo mõisas Kohila Koolituskeskuses. Loengud kestavad 2 akadeemilist tundi, soovi korral järgneb vestlusring. Loengud on avatud kõigile huvilistele ja on tasuta.

Kapa Stuudiumi korraldavad Kohila Koolituskeskus ja Kohila Vallavalitsus.

<<  Veebruar 2018  >>