Vastuvõtukatsed uutele õpilastele

Registreerimine katsetele ja avalduste esitamine alates juunist läbi ARNO keskkonna

Eelregistreerida saab See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , siis saame juba selgust huviliste arvust. Õppekohti on piiratud arv ja kahjuks kõiki uusi õpilasi vastu võtta ei saa! Muusikakooli kohta loe täpsemalt

http://tohisoo.edu.ee/muusikakool-avalehtja kunstikooli kohtahttp://tohisoo.edu.ee/kunstikool

2020 vastuvtt muusikakooli ja kunstikooli a4-page-001

TEADAANNE!

Seoses eriolukorraga jääb MÕISAPÄEV JA POTILAAT sellel kevadel ära!

Koolituskeskus avab uksed 18. mail!

Viirus ei ole veel kuhugi kadunud ega ka kriisiaeg otsa saanud, kuid sellest hoolimata võime riiklikele ja kohalikele autoriteetidele tuginedes lõpuks avada Kohila Koolituskeskuse 18. mail.

Muusikakoolis võib individuaalseid pillitunde teha; rühmatunnid (solfedžo, muusikaajalugu) toimuvad õppeaasta lõpuni distantsõppel, kuid (nii muusika- kui ka kunstikoolis) võib teha tunde väikestes rühmades 2+2 meetodil. Õpetajad võtavad oma õpilastega või vanematega ise ühendust ning lepivad kokku, kuidas need viimased nädalad, enne vaheaega, saavad kulgema.

18. maist saab tulla ka kangatuppa vaipa kuduma, eelnevalt juhendaja Piretiga kokku leppides ja ka täiskasvanute õmblusklass jätkab tööd 2+2 meetodil. Täiskasvanute keraamika tunnid jäid samuti märtsis pooleli ning õpetaja Merike võtab osalistega ühendust.

Muusika- ja kunstikooli katsed/vestlus uutele õpilastele toimuvad augusti teises pooles!

Küsimuste puhul palume helistada või kirjutada otse huvialaõpetajale (kui puudub õpetaja emaili aadress või tel. nr, siis kirjutage See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ) või 58188567 , võib saata ka e-maili See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Õpetajate kontaktid

Kuna õppetöö käib muusika- ja kunstikoolis edasi distantsõppe vormis, siis koondasime siia huvialaõpetajate kontaktandmed, et saaksite vajadusel otse õpetaja ühendust võtta.

Klaveriõpetaja Kai Ruljand See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri-ja solfedzoõpetaja Merike Kirss See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri- ja oreliõpetaja Eve Lend See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Külvi Kurg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Terje Palli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Triin Kala See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Puhkpilliõpetaja Aigar Kostabi See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Flöödi-ja metsasarveõpetaja Meelika Mikson See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Eelkooli-,solfedžo- ja akordioniõpetaja Stella Pajuste See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Kaido Kopli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Üldklaveriõpetaja Maret Vihmann See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kitarri- ja löökpilliõpetaja Pille Liiv See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti- ja nahakunstiõpetaja Avely Jaave See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti-ja graafikaõpetaja Gudrun Koppel See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Keraamika-joonistamise- ja vormiõpetuse õpetaja Merike Hallik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Metalliõpetaja Mikk Freiberg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Keraamikakursus - kipsist valuvormi tegemine

Loe edasi...