Kursustel osalemise tingimused

Tasuta kursustel osalemise eelduseks on kuulumine programmi sihtgruppi ja koolituskeskuse poolt korraldatava kursuse sihtgruppi.

Käesoleva programmi kursused on mõeldud  täiskasvanud inimesele, kes on oma valdkonnas madala konkurentsivõimega või soovib konkreetseid oskusi täiendada ning  kellel senini ei ole olnud võimalik tasulistel kursustel osaleda. Tehtud on muudatus ja on laiendatud programmi sihtgruppi ja kaotatud piirang, mille kohaselt varem töötuks registreeritutel ei olnud õigust programmi raames korraldatavatel tasuta kursustel osaleda. Muudatuse järel saab  programmi sihtrühmaks kogu koolikohustuse east väljas olev täiskasvanud elanikkond ning lisaks töötavatele inimestele on kursustel õigus osaleda ka töötutel.

Ühe õppeaasta jooksul on ühel isikul võimalik osaleda kolmel ESFi poolt toetatud kursusel. Eelisjärjekorras võtame vastu neid õppijaid, kes pole varem ühelgi käesoleva programmi kursusel osalenud. Nii püüame tagada, et tasuta kursustel saaks osaleda võimalikult palju erinevaid inimesi.

Pensionärid, üliõpilased ja gümnaasiumi lõpuklassi õpilased saavad programmi kursustel osaleda vabade kohtade olemasolul või juhul kui nad töötavad.

Tasuta kursustel osalemise eelduseks on täidetuna tagastatud avaldus, mille esitamistähtaeg on hiljemalt 2 päeva enne kursuse algust. Avalduse vormi saab täita nii elektrooniliselt kui kohapeal Kohila Koolituskeskuse kantseleis.

Kursuste nimekirjad komplekteeritakse osalejate registreerumise järjekorras. Samas arvestatakse avalduse põhjal ka kandidaatide sobivust (sihtgrupp) ning siingi on eelistatud esmakordselt  programmi koolitusel oselaleja.

Kohila Koolituskeskusel on õigus keelduda kursusele vastu võtmast kursuslasi, kes ei vasta programmi kriteeriumitele, ei esita avaldust õigeaegselt või esitavad selle poolikuna. Rõõmsate kohtumisteni Kohila Koolituskeskuses Tohisoo mõisas!

<<  Detsember 2017  >>