Tänavused lõpetajad

lopetajad_vSel aastal lõpetasid Kohila Koolituskeskuse  klaveri, kitarri, laulu ja kunsti huvialal kokku 14 noort inimest. Tohisoo suur saal oli 27. mail lõpetajate auks kaunistatud sireliõitega ja kollastele toolidel olid  sel päeval koha sisse võtnud  9 õnnelikku ja uhket lõpetajat.

kitarrisuudio_v

Kitarristuudio teise lennu lõpetasid Maarja Liis Täht, Helerin Asi, Helen Ernesaks ja Lilja Ljašenko. Laulustuudio Mirelle Tomson, Evelyn Prunt, Ardo Roosild, Marleen Veskimäe, Anne Silmer, Marelle Suurmäe, Anu Ahven, Britta Reinumäe.

Mirelle Tomson, Tiina Adamson, Marelle Suurmäe, Anne Silmer lõpetasid muusikakooli klaveri huvialal, Triin Tint  kunstikooli kunsti huvialal.

kitarristuudio_ansambel_vKitarristuudio on olnud algusest peale natukene isepäine ja seekordki otsustasid nad teha oma lõpuaktuse paar päeva enne suurt aktust. Piduliku sündmuse puhul toimus lõpukontsert suures saalis. Lõpetajad mängisid nii ükski kui ansamblina ja pakkusid publikule väga meeldiva kontserdielamuse.

klaveri_ansambel_v

Suurel lõpuaktusel esinesid nii lõpetajad kui ka need väiksed õpilased kes alles oma muusikaõpinguid alustavad. Samuti esinesid Aigar Kostabi puhkpilli poisid ja akordionistid. Aktuse lõpetas Kai Ruljandi õpilaste klaveriansambel kes 8 käel esitasid ansambli Queen laulu Bohemian rhapsody.

laulustuudio_v

Palju õnne kõigile lõpetajatele, soovime teile kõigile edu nii suurtes kui väikestes ettevõtmistes. Olete alati oodatud tagasi meie hubasesse mõisa.
Teadke, et muusikat ja kunsti ei saa kunagi olla liiga palju, seega tehke maailm ilusaks!

Kohila Koolituskeskus, mai 2011

<<  Oktoober 2019  >>