Õpetajate kontaktid

Kuna õppetöö käib muusika- ja kunstikoolis edasi distantsõppe vormis, siis koondasime siia huvialaõpetajate kontaktandmed, et saaksite vajadusel otse õpetaja ühendust võtta.

Klaveriõpetaja Kai Ruljand See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri-ja solfedzoõpetaja Merike Kirss See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveri- ja oreliõpetaja Eve Lend See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Külvi Kurg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Terje Palli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Klaveriõpetaja Triin Kala See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Puhkpilliõpetaja Aigar Kostabi See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Flöödi-ja metsasarveõpetaja Meelika Mikson See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Eelkooli-,solfedžo- ja akordioniõpetaja Stella Pajuste See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Viiuliõpetaja Kaido Kopli See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Üldklaveriõpetaja Maret Vihmann See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kitarri- ja löökpilliõpetaja Pille Liiv See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti- ja nahakunstiõpetaja Avely Jaave See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Kunsti-ja graafikaõpetaja Gudrun Koppel See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Keraamika-joonistamise- ja vormiõpetuse õpetaja Merike Hallik See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

Metalliõpetaja Mikk Freiberg See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

<<  August 2020  >>