Koolituskeskus avab uksed 18. mail!

Viirus ei ole veel kuhugi kadunud ega ka kriisiaeg otsa saanud, kuid sellest hoolimata võime riiklikele ja kohalikele autoriteetidele tuginedes lõpuks avada Kohila Koolituskeskuse 18. mail.

Muusikakoolis võib individuaalseid pillitunde teha; rühmatunnid (solfedžo, muusikaajalugu) toimuvad õppeaasta lõpuni distantsõppel, kuid (nii muusika- kui ka kunstikoolis) võib teha tunde väikestes rühmades 2+2 meetodil. Õpetajad võtavad oma õpilastega või vanematega ise ühendust ning lepivad kokku, kuidas need viimased nädalad, enne vaheaega, saavad kulgema.

18. maist saab tulla ka kangatuppa vaipa kuduma, eelnevalt juhendaja Piretiga kokku leppides ja ka täiskasvanute õmblusklass jätkab tööd 2+2 meetodil. Täiskasvanute keraamika tunnid jäid samuti märtsis pooleli ning õpetaja Merike võtab osalistega ühendust.

Muusika- ja kunstikooli katsed/vestlus uutele õpilastele toimuvad augusti teises pooles!

Küsimuste puhul palume helistada või kirjutada otse huvialaõpetajale (kui puudub õpetaja emaili aadress või tel. nr, siis kirjutage See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. ) või 58188567 , võib saata ka e-maili See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.

<<  August 2020  >>