Näitusesarja "Üks pilt" neljas pilt

Meie neljas pilt jõudis Tohisoo mõisa tänu Kohila Keskkonnahariduse Keskuse juhi Kirsti Solvaku abiga. Olime talle eelnevalt ettepaneku teinud aidata meil leida ”Ühe pildi” näitusele üks pilt, millel võib olla emotsionaalne väärtus või mis on isetehtud ja saavutustundeid väljendav või hoopiski mõni põnev foto, graafiline leht, lapsepõlve joonistus.

Kirsti haaras ideest koheselt kinni ja pakkus välja oma hea tuttava Ketlin Karpi, kes on füüsikaõpetaja, aga kelle hobiks on maalimine.

Siinkohal aga ettepanek kõigile! Palume teie abi järgmiste piltide leidmiseks. See võib olla teie endi tehtud, või teate kedagi, kes ei ole jõudnud veel oma töödega näitusteni - siis just nüüd on õige aeg avada neil oma esimene näitus Tohisoo mõisas üheainsa pildiga! Palume kaasa panna lühikese pildi sünniloo ja sellega seotud inimeste kirjelduse.

Kindlasti on näitusel üleval ka edaspidi meie kunstikooli laste põnevamad tööd.

“Kus on teine rebane?”

Maal „ Kus on teine rebane?“ idee sündis ühel päiksepaistelisel päeval.

Jalutasin oma venna ja tema sõpradega Soodla metsas.

Käes oli kevad - ärkamise aeg, uute lootuste ja armastuse aeg.

Õlimaal valmis 4 mail. 2014, môôtmed 80*120cm

Hariduselt olen füüsika õpetaja aga kunst on alati südamelähedane olnud.

Maale teen oma hobiks ja teiste heameeleks, teen ka tellimustöid.

Lapsena õppisin laste kunstikoolis. 2009-2010 täiendasin oma maalimise oskusi Viimsi Kunstikoolis Tõnis Soop juhendamisel ja 2014 aastal Tallinna Rahvaülikoolis Zair Zeilanovi juhendamisel.

2014 aasta kevadest on minu väiksema formaadiliste töödega võimalik tutvuda ka Tallinna Lennujaama kohvikus “Kohver”.

Kui maalimisega 2009 aastal taasalustasin, huvitusin rohkem fotorealistlikust täiusest, nüüd pean olulisemaks säilitada maalilisus.

Mulle meeldib kui mu maalitud maalides lõhnavad lilled, on kuulda veevulinat või puude kohinat. Kasutan peamiselt õlivärve aga ka akrüüle ja tihti ühel maalil mõlemaid. Olen maalinud ka siidile. Alati ei kasutagi ma maalimisel pintslit, vaid maalin sõrmedega. Kasutan ka spaatlit ja pisut eriskummalisi vahendeid, näiteks kudumisvardaid.

Inspiratsiooni saan enamasti loodusest. Foto maalist https://www.facebook.com/KohilaKoolituskeskus

Maaliloominguga saab tutvuda http://ketlin.edicypages.com/et

<<  Detsember 2017  >>