Kohila ja Paldiski Muusikakoolide viiuldajate kohtumine

viiulipilaste vljasit paldiskisse kevad 201317. aprillil võtsime Kohila Koolituskeskuse Muusikakooli viiuliõpilastega ette kevadise väljasõidu Paldiskisse. Varasematel aastatel on Paldiski viiuldajad sõitnud külla Kohilasse; seekord tegime vastukülaskäigu. Võtsime osa Paldiski Muusikakooli ansamblite kontserdist.

Nende ja meie noored viiuldajad vanuses 6-15 olid õppinud selgeks ansamblipalasid ühiseks mängimiseks. Kahe kooli ansamblite ühismäng võeti vastu ovatsioonidega.

E. Medvedovsky „Heliredeli-džäss“ pani rahva rõkkama. Populaarseks looks on kujunemas Marilys-Mirjam Kure poolt ansamblile seatud lastelaul „Kus on minu koduke?“.

Meie ühislugusid tulid omal algatusel toetama lisaks Kohilast kaasa võetud kontsertmeistrile õpetaja Terje Pallile veel kohalik kontsertmeister klaveril ning löökpillide õpetaja trummil. Õhtu kujunes suureks muusikapeoks kõigile, nii õpilastele kui õpetajatele! Sai antud kindel lubadus taaskohtumisteks.

Pärast kontserti tutvusime poolsaare looduse ja vaatamisväärsustega kõrgel paekaldal. Päike paistis rõõmsalt ja ilm oli kevadiselt soe.

Kontserdil tehtud pilte saate vaadata siin!

Külvi Kurg

viiuliõpetaja