Soome keele kursus

Kohila Koolituskeskusel on hea meel teatada, et huvi soome keele õppimise vastu on olnud väga laialdane. Kuna keeleõpe ei saa toimuda suures grupis, siis soovime jagada kursusele registreerunud inimesed kaheks. Gruppidega saab tutvuda allpool vajutades nupule Loe edasi...

Kui olete endale sobiva grupi leidnud, siis palun teatage kolmapäevaks, 3. oktoobriks meiliaadressile  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või telefonil 4833887, kumb rühm teile paremini sobib.

See on meile oluline, sest õpilaste arv määrab selle, missuguses klassiruumis tunnid toimuma hakkavad.

Aitäh ja ilusat sügist!

Algajate jätkukursus

Grupp alustab tundidega Tohisoo mõisas laupäeval, 6. oktoobril kell 9:30-11:00.

Sellesse gruppi on oodatud kõik, kes on varem veidi soome keelega kokku puutunud:

On kunagi käinud soome keele algkursusel Tohisool või mujal.
On kokku puutunud soomlastega ja oskab kasvõi veidi soome keelt (viisakusväljendid, numbrid).
On televiisorist Soome kanaleid vaadanud ja saab soome keelest mingil määral aru.
Kui oled päris algaja, aga soovid kiiresti soome suhtluskeelt kasutama õppida ja oled nõus esimestel nädalatel kodus veidi rohkem tööd tegema.

Algajate kursus

Grupp alustab tundidega Tohisoo mõisas laupäeval 6. oktoobril kell 11:15-12:45.

Sellesse gruppi on oodatud kõik, kes alles alustavad soome keele õppimist. Alustame päris algusest ja selle rühma õpilastelt soome keele tundmist ei eeldata.

<<  Juuli 2020  >>